KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16143098
nr 1614 3098
Bernard Childs
(1910-1985), USA
Etsning, "Euphoria". Signerad, numrerad 89/150, daterad -55, oramat löst blad. Bladets mått: 56x45 cm
Bernard Childs, amerikansk bildkonstnär född 1910, död 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:29:07
21/4 21:32:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bernard Childs
Läs mer om Bernard Childs